zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Dane podstawowe

Marka
X-FLOC
Model
M99DSPRO
Nr seryjny
M99G2680
Rok produkcji
2024
Numer aukcji
1474/ML/AU/2026
Typ
Maszyna do wdmuchiwania termoizolacji
Forma sprzedaży
faktura VAT

Informacje na temat aukcji:

PAMIĘTAJ

Rzeczoznawcy są też ludźmi i mogą popełniać błędy, dlatego zamieszczane informacje o sprzedawanych przedmiotach są poglądowe i nie są wyznacznikiem stanu technicznego. Przed przystąpieniem do licytacji musisz na własny koszt zapoznać się z aktualnym stanem technicznym tego przedmiotu. Po zakończeniu aukcji może być już za późno, ponieważ przystępując do niej (składając ofertę zakupu), oświadczasz, że zaakceptowałeś/aś stan techniczny licytowanego przedmiotu nawet, gdy różni się od danych zawartych w wycenie dokonanej przez rzeczoznawcę.

WAŻNE:

Finalnym sprzedawcą przedmiotu aukcji jest poleasingowe.pl Sp. z o.o.

Wylicytowanie nie jest równoznaczne z zakupem pojazdu, ostatecznego przybicia oferty udzieli właściciel przedmiotu po zakończeniu licytacji

Na sprzedaż oferujemy używaną maszynę poleasingową, pozyskaną z windykacji leasingu. Maszyna do wdmuchiwania termoizolacji X-Flox M99-DS-Pro zapewnia wydajność do 480 kg/h w technologii Blow-in oraz 600 kg/h w nadmuchu otwartym. Urządzenie wyposażone jest w zdalne sterowanie FFB2000-Pro oraz regulację obrotów śluzy powietrznej (6 komór). Stan techniczny odpowiada użytkowanemu sprzętowi – widoczne ślady zabrudzenia, typowe dla eksploatacji. Maszyna umożliwia podnoszenie materiału nawet do 5 piętra, co czyni ją efektywnym narzędziem do zastosowań na budowach.

Przykładowe zastosowanie: Budownictwo, termoizolacje, izolacje natryskowe i zasypywanie stosowane w ocieplaniu dachów oraz ścian.

– Rok produkcji: 2024
– Typ / model: X-Flox M99-DS-Pro
– Wymiary / masa: 64x115 cm (DxH) / 120 kg
– Parametry: Wydajność wdmuchiwania Blow-in 480 kg/h, otwarte nadmuchiwanie 600 kg/h, regulacja obrotów śluzy, 6 komór śluzy powietrznej, wysokość podnoszenia materiału do 5 piętra
– Dodatkowe informacje: Zdalne sterowanie FFB2000-Pro, stan techniczny z widocznymi zabrudzeniami użytkowymi

Wystawiamy fakturę VAT 23%. Do ogłoszenia dołączona jest opinia biegłego rzeczoznawcy, dostępna do bezpłatnego pobrania.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu
📧 maszyny@poleasingowe.pl | ☎ (71) 715 60 17

WYPOSAŻENIE:

PLIKI DO POBRANIA:

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE DO OPINII RZECZOZNAWCY

POBIERZ

OPINIA RZECZOZNAWCY

POBIERZ

WŁAŚCICIEL :

Millennium Leasing sp. z o.o.
Millennium Leasing sp. z o.o.

Lokalizacja:

05-555 Tarczyn,
Żytnia 2

FORMULARZ KONTAKTOWY

Maszyna do wdmuchiwania termoizolacji – X-FLOX M99-DS-PRO – 2024 – 480 kg/h – zdalne sterowanie

Aktualna cena
23700.00
PLN
netto
pln
brutto
Koniec aukcji za:
dni   godz.   min.   sek.
Aukcja nr 1474/ML/AU/2026 zakończyła się 2026-05-06 12:00:00
Aby licytować musisz być zalogowany
Zaloguj się
Nie masz konta? Zapraszamy do rejestracji
Zarejestruj się

Lista ostatnich 10 najwyższych ofert

Login/data
Kwota oferty